Torebka pinko - jak sprawdzić autentyczność?

Udostępnij:

To, co sprawia, że torby Pinko są tak chętnie wybierane przez kobiety, to nie tylko kultowy design z wszechobecnymi jaskółkami na metalowej klamrze, ale także absolutna pewność co do ich jakości. Tą gwarantuje jednak jedynie oryginalny produkt sygnowany przez tę markę.

Torebka Pinko – podróbka czy oryginał?

Torby Pinko podbiły serca kobiet na całym świecie, dlatego też chętnych do zaoferowania tych produktów jest tak wielu. Niestety, w ostatnim czasie na rynku akcesoriów modowych pojawiło się wiele podróbek, które umiejętnie imitują oryginał. Na szczęście jest kilka sprawdzonych sposobów, dzięki którym odróżnisz oryginał od podróbki.

Istnieje kilka sposobów pozwalających sprawdzić, czy to oryginalna torebka Pinko. Podróbka daję się poznać po budowie. Spójrzcie na tył torebki: w tylną ściankę torby wszyty jest specjalny chip, ukryty za haftem w postaci markowych jaskółek. Aby go zeskanować, należy zainstalować na smartfonie aplikację do odczytu tagów NFC i przyłożyć aparat urządzenia do haftu. Po zeskanowaniu chipa program przekieruje cię na stronę Pinko. Po wypełnieniu krótkiej ankiety otrzymasz list z wynikami uwierzytelnienia. Oczywiście, jeśli jest to oryginalna torebka Pinko. Podróbka nie znajdzie się w bazie danych firmy.

Pamiętaj, że, urządzenia z systemem Android posiadają wbudowany czytnik chipów NFC - aby sprawdzić oryginalność akcesorium Pinko, wystarczy je włączyć, podobnie jak Bluetooth.

Torebka Pinko podróbka – jak rozpoznać bez chipa?

To nie jedyny sposób, aby rozpoznać czy jest to torebka Pinko podróbka. Jak rozpoznać oryginał bez chipa? Do każdej torby Pinko dołączona jest czerwona zawieszka w kształcie serca. Na odwrocie etykiety znajduje się kod QR, który można zeskanować także smartfonem, oraz 12-cyfrowy kod identyfikacyjny. Można go zweryfikować na stronie internetowej lub w aplikacji przeciwdziałającej podróbkom.

Możemy też wizualnie rozpoznać, że to torebka Pinko podróbka. Jak rozpoznać oryginał bez telefonu? Akcesoria marki wyróżnia szlachetna paleta barw, skóra nappa oraz wysokiej jakości okucia, na których wygrawerowane jest miniaturowe logo Pinko – to kolejny wyznacznik autentyczności produktu.

Jednym z głównych elementów, dzięki któremu można odróżnić oryginalną markową torebkę od repliki, jest autentyczność elementów stylu korporacyjnego. Każda marka ma swoje charakterystyczne cechy, po których można rozpoznać jej produkty. Przykładowo torebki damskie Pinko wyposażone są w łatwo rozpoznawalne specyficzne zapięcie z metalową blaszką w kształcie lecących ku sobie jaskółek. To właśnie ten znak odróżnia te akcesoria od produktów innych marek.

Torebka Pinko

Torebka pinko oryginał a podróbka – kluczowe elementy

Jeśli nadal nie wiesz jak poznać torebka Pinko oryginał a podróbka, to po prostu spójrz na cenę. Markowe produkty są produkowane z wykorzystaniem skóry najwyższej jakości. Ta ma swoją wartość, a tym samym kosztuje więcej niż podróbka wykonana z materiału gorszej jakości. Zatem jeśli nie wiesz, czy to torebka Pinko oryginał a podróbka to zbyt niska cena powinna cię zaniepokoić i wzbudzić podejrzliwość. W takim przypadku warto obejrzeć starannie produkt.

Jakie zalety ma torebka Pinko - opinie

Model torebki Love można też rozpoznać po kilku charakterystycznych cechach. Jednym z nich jest logo ptaków, które symbolizują miłość. Drugim wyróżnikiem torebek jest łańcuszek, który teraz dostępny jest także ze skórzaną wstawką. Wcześniej torby były produkowane w całości z łańcuszkiem. Długość łańcuszka wynosi 110 cm. Dzięki temu torebkę można nosić przewieszoną przez ciało, na ramieniu, a także jako kopertówkę i pod pachą, a nawet z łańcuszkiem owiniętym wokół ramienia. Jakie jeszcze zalety ma torebka Pinko? Opinie klientów jednoznacznie wskazują na nowoczesny design i kolorystykę.

Charakterystyczną cechą jest też wewnętrzna konstrukcja torby. Wewnątrz znajdują się dwie przegrody oraz kieszeń pod zamkiem, a także boczna kieszeń na drobne przedmioty. Tym samym torebka jest dość pojemna. Warto też ponownie wspomnieć o materiałach, z jakich jest tworzona torebka Pinko. Opinie klientów wskazują, że jakość to największy atut tych produktów.

Torba wykonana jest z gładkiej skóry, która jest bardzo odporna na zużycie. Modele torebek są też wykonywane ze skóry nappa. Ponieważ torba jest strukturowana, czyli ma sztywny kształt, to nie ulega deformacjom, nawet po długim czasie, intensywnego użytkowania.

Ogólnie rzecz biorąc, marka Pinko przywiązuje dużą wagę do szczegółów. Nawet zatrzask zamka ma element – ptaka. Zwróć uwagę na szwy, są równe i gładkie. Wnętrze torby wyłożone jest materiałem z mikrofibry, który jest bardzo przyjemny w dotyku.

0 Komentarze