Te horrory Netflix są tak przerażające, że nie będziesz mógł zasnąć! Sprawdź, jakie seriale i filmy są dostępne na Netflixie.

Udostępnij:

Dobre horrory? Są tak przerażające i mrożące krew w żyłach, że wielu widzów przyznało, że po ich obejrzeniu zapalało światło lub widziało... demony! Wybór filmów i seriali w serwisie Netflix będzie idealnym wyborem na Halloween. Mamy szeroki wybór horrorów i przerażających produkcji, w których występują gwiazdy zarówno z Ameryki, jak i Europy. To właściwy wybór dla Ciebie, jeśli lubisz się bać. Czego dowiedzieliśmy się o Netflixie? Koniecznie sprawdźcie.

Horrory na Netflixie: "Nawiedzony dwór w Bly" (The Haunted Mansion in Bly) Historia o duchach oparta na prozie Henry'ego Jamesa. Odpowiedzialny za nią jest twórca "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Anglia, lata 80. Henry Wingrave po tragicznej śmierci swojej guwernantki zatrudnia amerykańską nianię. Kobieta ma zaopiekować się jego siostrzenicą i siostrzeńcem, którzy stracili oboje rodziców. Dzieci zamieszkują z Owenem, Jamie i panią Grose w Bly Manor, wraz z kucharzem Owenem i ogrodnikiem Jamie. Dwór kryje w sobie wiele tajemnic.

Horrory Netflix: "Królestwo" Historia o zombie rozgrywająca się w XIV-wiecznej Europie! Tajemnicza choroba rozprzestrzenia się po całym świecie po tym, jak martwy król powraca do żywych. Książę koronny, niesłusznie uznany za zdrajcę, zostaje uratowany przez swoich dzielnych poddanych i wyrusza w niebezpieczną podróż przeciwko siłom zła.

Netflix

Horrory na Netflixie: "The Keeper" To połączenie komedii i horroru. Cole odkrywa pewnej nocy, że jego seksowna opiekunka do dzieci jest członkiem satanistycznej sekty. Jej członkowie zrobią wszystko, by utrzymać to w tajemnicy.

Horrory na Netflix: "Dziś w nocy nikt nie będzie spał w lesie". Grupa nastolatków uzależnionych od technologii i smartfonów trafia na obóz, na którym uczy się ich, jak żyć offline. Organizatorzy nie planowali, że ich wędrówka zakończy się w taki sposób. "Czeka ich walka o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu". Ten polski horror, czyli slasher z Julią Wieniawą w roli głównej miał swoją premierę na Netflixie. Stało się to z powodu pandemii koronawirusa, która na wiele tygodni zamknęła kina.

Horrory na Netflixie: "Nawiedzony dom na wzgórzu" To był hit Halloween 2018 roku! Ten serial jest obowiązkowy do obejrzenia, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Ta adaptacja to powieść Shirley Jackson. Piątka rodzeństwa wyrosła na dorosłych w słynnym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli, ale najmłodsza siostra umiera. Są zmuszeni stawić czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich to tylko ich wyobraźnia, ale nie wszystkie.

0 Komentarze