Strony z darmowymi filmami - Dowiedz się, gdzie możesz oglądać filmy online.

Udostępnij:

Rynek usług VOD w Polsce rozwija się w szybkim tempie. Istnieje wiele serwisów i usług, dzięki którym to, co najlepsze w świecie kina, możesz mieć w swoim domu. Dostęp do najważniejszych premier jest często bezpłatny. Możesz legalnie oglądać filmy online bez rejestracji. Które portale oferują najlepszą ofertę? Na jakie strony powinieneś zwrócić uwagę?

Filmy można oglądać bezpłatnie w dowolnym miejscu. Czy to legalne?

Wiele stron internetowych oferuje filmy bez żadnych opłat. Wiele z nich to serwisy VOD (Video On Demand), co można przetłumaczyć jako "wideo na życzenie". Platformy te działają w podobny sposób jak YouTube. W zamian za oglądanie reklam udostępniają bezpłatnie materiały audiowizualne. Każdy opublikowany program telewizyjny lub film poprzedzony jest audycją promocyjną. Funkcjonowanie portali reguluje ustawa o radiofonii i telewizji z 29 grudnia 1992 roku. Usługi te są w pełni legalne.

Darmowe filmy online

Lista serwisów oferujących darmowe filmy

Filmy można oglądać bezpłatnie bez rejestracji. Możliwości jest wiele. Ważne jest, aby nie przeoczyć takich serwisów jak:

1. Cda.pl W 2004 r. uruchomiono Multimedialną Platformę Hostingową dla treści tworzonych przez użytkowników. Użytkownicy tworzą portal poprzez zamieszczanie filmów na różne tematy. Dostępne są zarówno oryginalne treści od vlogerów i graczy, jak i pełnometrażowe produkcje kinowe. Jak wygląda kwestia legalności CDA? Administratorzy mają prawo do kontroli filmów, które są udostępniane bezpłatnie przez usługobiorców. Materiały, które naruszają prawa autorskie osób trzecich, są zgłaszane i usuwane.

2. Vod.pl Został uruchomiony we wrześniu 2012 roku. Oprócz ofert płatnych, serwis oferuje również filmy za darmo (ponad 250). Katalog obejmuje szeroki wachlarz gatunków, m.in. filmy dokumentalne, horrory, thrillery i komedie romantyczne. Każdy znajdzie coś, co mu się spodoba. Materiały są podzielone na kategorie i oznaczone, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko odnaleźć interesujące ich tytuły.

3. TVP VOD Telewizja Polska jest większościowym właścicielem filmów, które są dostępne bezpłatnie w ramach serwisu. Portal powstał w 2010 roku i gromadzi archiwalne i bieżące pozycje stacji. Znajdują się w nim programy publicystyczne, kulinarne, rozrywkowe, bajki, filmy dokumentalne, spektakle Teatru Telewizji i wiele innych materiałów. Abonenci, którzy wnoszą ustawowe opłaty za odbiorniki telewizyjne i radiowe, mogą również bezpłatnie oglądać koncesjonowane produkcje (Strefa ABO).

Uważaj na nielegalne strony internetowe oferujące filmy! Czy wiesz, gdzie można oglądać filmy za darmo? Przeszukując Internet w poszukiwaniu odpowiednich miejsc, możesz natknąć się na strony, które są nielegalne lub na pograniczu legalności. Należą do nich 3filmy.com i ekino.tv. Portale te oferują filmy za darmo, ale są to linki do innych stron, często pirackich, które pobierają duże opłaty za dostęp do nowości kinowych. Przez to wiele osób straciło duże sumy pieniędzy.

0 Komentarze