Netflix ma w swojej ofercie filmy romantyczne. Oto najlepsze i najbardziej lubiane komedie romantyczne. Czego szukasz?

Udostępnij:

Netflix ma komedie romantyczne - Sprawdzamy, co jest dostępne na popularnej platformie. Wybór jest ogromny! Na naszej liście znalazły się zarówno nowości, jak i klasyki, a także tytuły z amerykańskiego serwisu. W końcu filmy romantyczne to jeden z najpopularniejszych gatunków filmowych. Netflix sprawił, że nasze wieczory możemy spędzać oglądając tytuły z kategorii "filmy romantyczne", "filmy o romansie" oraz wspomniane wcześniej "komedie romantyczne".

Komedie romantyczne, filmy o tematyce romansowej - gdzie je znaleźć? Naszym pierwszym wyborem jest Netflix. Co miesiąc na Netflixie pojawiają się zarówno znane, jak i premierowe produkcje. Gwarantujemy, że z trudem znajdziesz coś na szybko, jeśli przejrzysz całą listę tytułów z gatunku "filmy romantyczne" lub "komedie romantyczne". Oferta jest ogromna! Wśród komedii romantycznych Netflixa znajdziesz jedne z najpopularniejszych tytułów (np. "To All the Boys That I Loved", "Love Wedding Repeat", "We Matchmake Our Bosses" czy "Our Nights" to jedne z najpopularniejszych tytułów na Netflixie. Czy znasz je wszystkie? Zapoznaj się z naszą listą i ciesz się filmami o miłości. Zawsze są tu komedie romantyczne do obejrzenia!

Filmy romantyczne Netflixa: "Do wszystkich chłopców, których kocham" Tę komedię romantyczną od Netflixa kochają zarówno amerykańskie nastolatki, jak i fani komedii romantycznych po 30. roku życia. "To All the Boys That I've Loved" jest oparta na bestsellerowej powieści Jenny Han. Lara Jean przez przypadek wysyła sekretne listy miłosne do pięciu chłopców. To koniec bycia szarą myszką w szkole.

Netflix

Romantyczne filmy na Netflixie: "To All the Boys" I Still Love You" Lara Jean i Peter w 2020 roku nie będą już udawać, że są w romantycznym związku. Nie są już udawanymi parami! Przeżywają swój "prawdziwy pierwszy raz" - pocałunek i randkę, a także Walentynki. Skomplikowane emocje są częścią podróży nastolatki, która przystosowuje się do nowego środowiska. Lara bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje swoich sióstr Kitty, Margot i Chrisa, a także przyjaciółki i sekretnej strażniczki Stormy. Lara staje przed dylematem, kiedy w jej życiu pojawia się John Ambrose (Jordan Fisher), kolejna ofiara jednego z dawnych listów miłosnych Lary Jeans. Czy można zakochać się w dwóch chłopcach jednocześnie?

Netflix: Filmy romansowe: "To All the Boys: Always and Forever". Ostatnia część trylogii jest już dostępna w serwisie Netflix! Każdy dzień jest dla Lary Jean ostatnim rokiem szkoły średniej. Jej idealny związek z Peterem rozwija się dokładnie tak, jak powinien. Dziewczyna z niecierpliwością czeka na kolejny krok w dorosłość, bo ma przed sobą wizję wspólnych studiów. Wszystko jest idealne! Do czasu. Lara Jean i jej rodzina otrzymują lawinę niespodziewanych wiadomości. Wszystko, co zostało zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, musi zostać wyrzucone do kosza. Czy Lara Jean i Peter przetrwają kolejną burzę w swoim związku?

Filmy romantyczne Netflixa: "Love Squared" Teraz na Netflixie dostępna jest polska komedia romantyczna. Główną bohaterką jest Monika. Prowadzi podwójne życie. Jest modelką, pod imieniem Klaudia, i nauczycielką w szkole podstawowej. Na jednej z sesji poznaje ją Enzo, przystojny flirciarz. Czy odkryje jej sekret?

0 Komentarze