Jak zorganizować urodziny w domu? Dekoracje na urodziny

Udostępnij:

Wszyscy rodzice chcą, aby ich dziecko było szczęśliwe. Jest to szczególnie ważne w najważniejszym dniu w roku - urodzinach syna lub córki. W zorganizowaniu przyjęcia urodzinowego ważny jest wybór dekoracji.

Proste i efektowne pomysły na urodziny

Świąteczny nastrój urodzinowy stworzą zwyczajne balony. Są różnorodne pod względem kształtu, wielkości i odcieni. To proste pomysły na urodziny. Można z nich łatwo stworzyć kwiatki - mocując nitką kilka większych "płatków" wokół centralnego balonu. Wybierz ulubione kolory swojego dziecka, aby sprawić mu większą przyjemność.

Przestrzeń pokoju można łatwo przekształcić za pomocą girland. Wybierz gotowe modele balonów z postaciami z ulubionych kreskówek, komiksów, które lubi twoja córka lub syn. Jeśli wolisz oryginalne pomysły na urodziny - sam zrób girlandę. Świetnie będą wyglądać piękne wstążki zebrane we frędzle, koraliki, figurki wykonane z kolorowego papieru lub tektury. Już jedna lub dwie takie niezwykłe girlandy sprawią, że pomieszczenie stanie się nie do poznania.

Proste dekoracje urodzinowe dla dzieci

Dekoracje urodzinowe dla dzieci są niekompletne bez liczby symbolizujących wiek dziecka. Wiele osób kupuje numery na balonach napompowanych helem. Te efektownie prezentują się w każdym wnętrzu. Można je umieścić niemal wszędzie, przymocować do ściany, postawić przy stole, w obszarze sesji zdjęciowej z jubilatem. Możesz też samodzielnie przygotować tego typu dekoracje urodzinowe dla dzieci. Aby to zrobić, będziesz potrzebować kartonu, serwetek lub papierowych kwiatów i trochę wolnego czasu. Warto wcześniej zastanowić się nad miejscem i sposobem mocowania konstrukcji. W Internecie jest wiele interesujących porad, według których łatwo jest nauczyć się tej techniki.

Puszyste pompony z krepy lub kolorowe serwetki dodadzą świątecznego klimatu każdemu pomieszczeniu. Przymocuj te papierowe kulki do ściany, powieś na żyrandolu. Ich stworzenie zajmuje bardzo mało czasu, a wrażenia pozostaną na całe życie. Możesz też umieścić w pokoju życzenia wszystkiego najlepszego. Napisy możesz kupić w sklepie internetowym lub wykonać samodzielnie. Twoja wyobraźnia, piękny kolorowy papier teksturowany, mazaki i nici do połączenia całej konstrukcji - to wszystko, czego potrzebujesz.

Zrób kolaż poświęcony wydarzeniom z ostatniego roku życia dziecka. Goście i krewni, którzy odwiedzają cię rzadko, z przyjemnością na nie spojrzą. Stół można udekorować w duchu urodzin. Nie będzie to wymagało znacznych nakładów. Wystarczy przymocować wstążki lub falbanki z organzy na obwodzie obrusu, lub samego stołu. Smakołyki na takim stole będą wyglądać jeszcze apetyczniej. Do napojów używaj słomek z zabawnymi dekoracjami. Serwetki - z zabawnymi obrazkami lub motywem gratulacyjnym. Balony, oryginalne pokrowce, kokardki mogą posłużyć jako dekoracja krzeseł, na których pomieszczą się dzieci i dorośli. Wystarczy przywiązać je do oparcia.

Tort urodzinowy

Jak wybrać dekoracje urodzinowe dla dorosłych?

Wywołanie u dzieci emocji nie jest łatwym zadaniem, ale jeszcze trudniej zaskoczyć dorosłego w dniu urodzin. Pierwszym pomysłem na dekoracje urodzinowe dla dorosłych jest udekorowanie ściany jasnymi fotografiami jubilata z najbliższymi. Taki sposób dekoracji będzie miłym zaskoczeniem i ciepłym wspomnieniem. Zdjęcie może zawierać zarówno zdjęcia dzieci, jak i najnowsze, dobrze byłoby ozdobić zdjęcie przyjemnymi komentarzami. Jeśli dodasz do zdjęć proste balony z helem i balony w kształcie gwiazdek, ściana zamieni się w wystawę na część jubilata.

Prosta serpentyna i papierowe girlandy wystarczą, aby wykonać samodzielnie dekoracje urodzinowe dla dorosłych. Zawieszając na suficie wielokolorowe kręcone paski, sprawisz, że pokój nabierze świątecznego, wesołego wyglądu. Przy wykazaniu się wyobraźnią i odrobiną wysiłku możliwe jest wykonanie girland własnymi rękami. Dekorując przestrzeń, trzymaj się jednego stylu i nie zapominaj o preferencjach solenizanta.

Popularne i uniwersalne akcesoria urodzinowe

Żadna impreza dla dzieci nie jest kompletna bez balonów. Jasne, zabawne, kolorowe, z wizerunkiem ulubionych postaci z kreskówek, wywołają radosne uśmiechy na twarzach dzieci. Takie akcesoria urodzinowe można umocować na patyku, przewiązać kolorową wstążką, kilka może stanowić wielobarwne bukiety lub girlandy w formie ozdoby. Są bezpieczne, niesamowicie piękne i tanie.

Inne akcesoria urodzinowe to: bączek, rzutki, kalejdoskop, magiczna kula, skoczek i pistolet na wodę. Każda z tych zabawek jest w stanie zająć dzieci na długi czas, rozwinąć ich zdolności motoryczne. Niedrogie akcesoria i rekwizyty na urodziny dziecka mogą sprawić, że impreza będzie ekscytująca. Maski, wąsy, okulary, czapki – pomogą włączyć się dorosłym w zabawę.

0 Komentarze