Jak składać koszulki? Poznaj nasze wskazówki!

Udostępnij:

W miejskim stylu nie chodzi o to, by podążać za najnowszymi trendami. Chodzi o wyrażanie swojego stylu i wybieranie produktów, które uwielbiasz nosić. Nosisz je z dumą. Możliwość przechowywania T-shirtów i innych ubrań jest istotną częścią życia streetwearowców. Jak składać T-shirty, aby były bardziej widoczne, zajmowały mniej miejsca i nie wymagały natychmiastowego prasowania? Oto nasze najważniejsze wskazówki, które pomogą Ci stworzyć streetwearowe stylizacje, które zostaną zapamiętane!

Zwiń

To świetne rozwiązanie na wyjazdy, wyjścia lub gdy masz mało miejsca w szufladzie. Ta metoda zmniejsza ilość miejsca do przechowywania i pozwala na łatwiejszy dostęp do koszulek. Jak to działa? Podstawowa zasada jest taka sama dla wszystkich metod. Połóż koszulkę płasko na płaskiej powierzchni. Złóż boki koszulki do środka, tak aby uzyskać odpowiednią szerokość. Następnie zwiń koszulkę wzdłuż. Teraz możesz ułożyć swoje ulubione koszulki obok siebie, według koloru lub dowolnego innego powodu i voila!

Metoda KonMari

Marie Kondo, autorka książki "Magia porządkowania w praktyce", stała się ekspertem w dziedzinie porządkowania garderoby, sprzątania i innych spraw domowych. Marie Kondo wymyśliła swoją własną metodę składania ubrań. Co to jest? Polega ona na składaniu koszul w małe, płaskie prostokąty, które można umieścić pionowo w szufladzie. Ułatwi to dostęp do koszul i zaoszczędzi miejsce. Różnica polega na tym, że w przypadku długiego prostokąta nie zwijamy koszulki w rulon. Zamiast tego należy złożyć go na 2/3 długości, a następnie ponownie złożyć na pół. Na koniec przykryj złożoną część pozostałą częścią koszulki, aby można ją było trzymać w pozycji pionowej.

Klasyka

Klasyczna metoda składania koszulek jest jedną z najbardziej popularnych. Jest to dobrze znana metoda, którą znają wszystkie mamy, sprzedawcy, a nawet my sami. Teraz Ty też możesz to zrobić! Po prostu połóż koszulkę na płasko od przodu do tyłu. Wygładzić powierzchnię, aby żadna warstwa nie była pognieciona. Następnie złóż koszulkę na około 1/4 do środka (łącznie z rękawami), tak aby koszulka była prosta od ramienia do dołu. Złóż w ten sam sposób drugą stronę, łącznie z rękawami. Powstanie wąski prostokąt. Złóż dolną część na 1/3 wysokości, a następnie złóż na pół. Teraz odwróć kostkę tak, aby kołnierz znalazł się na górze. W ten sposób można uzyskać starannie złożony T shirt.

Ułożone jeansy

Na dwa

Ta metoda jest najczęściej stosowana, gdy się spieszysz lub musisz wyprasować T shirt przed założeniem. Zaletą tej metody jest to, że koszulkę można złożyć w powietrzu lub na brzuchu. Metoda ta polega na ponownym spłaszczeniu koszulki, a następnie złożeniu jej na pół wzdłuż. Jeśli chcesz złożyć koszulkę na pół, rękawy muszą być złączone. Następnie należy wsunąć rękawy do środka i złożyć koszulkę na pół. Dotyczy to jej długości. Ta metoda zajmuje najmniej czasu i pozwala uporządkować koszulki na lato.

Z pomocą przyborów

Czy pamiętasz czasy, gdy w telewizji między programami robiono zakupy w telezakupach? Oferowano w nich niezbędne narzędzia, które ułatwiały życie, mimo że nie były wtedy dostępne. Jednym z nich był kawałek plastiku, który miał ułatwić składanie ubrań. Było to tak proste, że nawet dzieci mogły to zrobić. Wystarczyło zrobić nacięcia w odpowiednich miejscach i wygiąć je tak, aby ubrania podążały za ruchem. Ubrania same się składały. Takie urządzenie można wykonać w domu z kartonu. Zrób kwadrat o odpowiedniej wielkości i zegnij go w odpowiednich miejscach. Podziel go wzdłuż na trzy równe części, a środkową z nich złóż na pół. Następnie połóż na nim koszulkę i złóż rękawy do środka. Dolną część koszulki możesz złożyć na pół, zginając ją. Oto pięć najlepszych sposobów na idealne złożenie koszulki. Jeśli nadal masz problem z prawidłowym złożeniem koszulki, a w Twojej szafie nadal panuje chaos, poproś kogoś o pomoc. Albo uśmiechnij się do swojej mamy. Nie chcesz przecież, by Twoje markowe T-shirty leżały w nieładzie, prawda?

0 Komentarze