Jak rozciągnąć spodnie, żeby nie zwariować?

Udostępnij:

Jakie są możliwości poszerzenia spodni dżinsowych? Jeśli czujesz się trochę niewygodnie, możliwe, że z czasem spodnie stały się za małe. Przymierz zbyt ciasną parę i wykonaj kilka prostych ruchów: ugnij kolana, przykucnij itd. Jeśli Twoje spodnie stały się nieco za ciasne, oto jak możesz sobie z tym poradzić.

Jak zrobić spodnie z elastycznej tkaniny?

Ciasne dżinsy to tylko jeden problem. Co możesz zrobić, jeśli masz do czynienia ze spodniami z materiału? Istnieje prosty sposób na rozciąganie spodni. Wystarczy użyć specjalnej wkładki, która zwiększy obwód w pasie. Wkładka ta jest niezwykle tania i kosztuje zaledwie 3-10 zł. Wkładka ta jest bardzo popularna wśród kobiet w ciąży, które mimo rosnącego brzucha nie chcą rezygnować ze swoich ulubionych spodni. Wkładka nie sprawdzi się, jeśli masz wąską talię. Wkładka nie zadziała, jeśli Twoje spodnie są zbyt ciasne. W obszarze ud.

Jak można poszerzyć spodnie w pasie?

Być może wiesz już, jak rozciągnąć dżinsy w pasie i poradzić sobie z ciasnymi spodniami materiałowymi w tym obszarze. Ale co zrobić, jeśli chcesz na stałe zmienić rozmiar spodni? Jak można zwiększyć rozmiar spodni w talii, na biodrach i w biodrówkach? Jeśli szwy na to pozwalają, możesz ostrożnie rozpruć boki spodni. Następnie wszyć wstawkę z dopasowanej tkaniny. Jeśli nie masz maszyny do szycia lub nie wiesz, jak ona działa, warto zatrudnić krawcową, która uszyje Ci spodnie.

Rozciągane spodnie

Jak rozciągnąć spodnie do ud?

 Zbyt ciasne spodnie mogą utrudniać poruszanie się. Łatwiej jest pozbyć się spodni, które są za duże. Można ustalić, jak zmniejszyć spodnie w praniu. Zdarza się, że spodnie są dobrze dopasowane w talii, ale za krótkie w nogawkach. Jak można poszerzyć spodnie w udach? Jeśli masz taką możliwość, możesz rozpruć nogawkę spodni na odpowiedniej długości i włożyć kawałek materiału. Można wybrać materiał jak najbardziej zbliżony do spodni, aby był mniej widoczny, lub zdecydować się na kontrastowy kolor.

Jak rozciągnąć spodnie w łydkach?

Czy masz pomysł, jak powiększyć spodnie w łydkach? Jeśli rozciąganie ciała nie zadziałało, możesz rozciągnąć spodnie w udach. Nie będzie to jednak wymagało szycia rozpruwanego szwu. Jeśli rozprucie nie jest widoczne na dużej części spodni, może to być ciekawy detal, który może zmienić wygląd spodni.

Jak rozciągnąć legginsy?

Nie musisz już nosić spodni, które są zbyt ciasne w talii, udach lub łydkach. Nie potrzebujesz maszyny do szycia, ale wykwalifikowanej krawcowej, która da Twoim spodniom drugą szansę. Możesz także wykorzystać tę sztuczkę do rozpruwania szwów i wszywania małych kawałków materiału do legginsów. Legginsy wykonane z cienkiego materiału powinny być rozciągane mechanicznie. Zbyt mocno rozciągnięte legginsy mogą sprawić, że będą wyglądać nieatrakcyjnie.

0 Komentarze