Aplikacja Booksy - zarówno dla klientów, jak i dla firm. Jak to działa i czy warto się starać?

Udostępnij:

Booksy - Umów się na wizytę za pomocą aplikacji! Za pomocą jednego kliknięcia możesz znaleźć fryzjera, barbera lub kosmetyczkę w swojej okolicy. Jak działa aplikacja Booksy? Poznaj fakty i opinie osób, które korzystały z aplikacji do rezerwowania wizyt na urządzeniach mobilnych.

Booksy - co to jest? Jak działa?

Booksy to aplikacja mobilna, która umożliwia wyszukiwanie usług w branży kosmetycznej i zdrowotnej oraz rezerwowanie terminów online. System jest już dostępny na wszystkich światowych rynkach, a dołączyły do niego tysiące firm. Mogą one szybko znaleźć klientów i w prosty i szybki sposób wypromować swoją działalność na rynku. Booksy zostało stworzone przez Stefana Batorego, twórcę iTaxi. Jest on polskim przedsiębiorcą, który z pomocą grupy doświadczonych twórców pomógł uprościć proces rezerwacji wizyt. Aplikacja Booksy nie jest przeznaczona wyłącznie dla fryzjerów. Znajdziesz w niej również specjalistów z dziedziny technologii, finansów i telekomunikacji.

Aplikacja Booksy dla klientów jest całkowicie bezpłatna. O ile oferty firm można przeglądać bez rejestracji, o tyle rezerwacja wizyty w salonie wymaga założenia konta. Dostępne są również opcje płatności online. Możesz także zostawić opinię, aby pomóc innym użytkownikom w znalezieniu najlepszej usługi. Dla posiadaczy smartfonów z systemem Android lub iOS aplikacja jest dostępna zarówno w Sklepie Play, jak i AppStore. Ta sama funkcjonalność jest dostępna na platformie internetowej Booksy.com.

Fryzjer, fryzjerka i kosmetyczka Booksy...

Booksy może rezerwować dla Ciebie wizyty. Dzięki aplikacji Booksy możesz umówić się do fryzjera lub kosmetyczki w dowolnym miejscu, ale usługa ta jest najbardziej popularna w dużych miastach Polski. Możesz wyszukać terminy w swojej okolicy, wpisując w wyszukiwarce "Booksy Wrocław", "Booksy Kraków" lub "Booksy Warszawa". Pozwoli Ci to umówić się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Możesz też wyszukać konkretne usługi, wpisując w wyszukiwarkę miasto i rodzaj działalności. Wówczas będziesz mógł wybrać salon, który odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi. Booksy pozwala na osiągnięcie większych zysków, nie tylko firmom zajmującym się pielęgnacją paznokci czy włosów. Dostępnych jest wiele usług, w tym oferowanych przez fizjoterapeutów czy masażystów, a także trenerów personalnych, psychoterapeutów i dentystów. Aplikacja pomaga obecnie w rozwoju rynków, które nie są bezpośrednio związane z tą branżą. Należą do nich telekomunikacja, usługi motoryzacyjne i punkty sprzedaży.

Aplikacja Booksy

Jak korzystać z aplikacji? Jak umówić się na wizytę u fryzjera w Booksy?

Zainstaluj na swoim smartfonie aplikację dostępną w AppStore i Play Store. Otwórz ją, wybierz ustawienia lokalizacji i wybierz swoje preferencje (salony męskie, damskie lub wszystkie). Aby przeglądać dostępne oferty, przejdź do ustawień prywatności. Wpisz interesującą Cię usługę lub wybierz jedną z popularnych opcji. Możesz także podać czas wizyty, lokalizację i preferowane godziny. Wyniki można sortować według oceny, odległości, rekomendacji Booksy lub dodatkowych promocji. Kliknij przycisk Umów się na wizytę znajdujący się obok salonu, którego wizytą jesteś zainteresowany. Teraz nadszedł czas na utworzenie konta. Zostaniesz poproszony o podanie swojego adresu e-mail i numeru telefonu, a także hasła i loginu. Po zakończeniu rejestracji będziesz mógł przejść do sekcji Umówione wizyty, która znajduje się w dolnej części aplikacji i umożliwia przeglądanie umówionych wizyt. Nie musisz się martwić, że nie zdążysz na umówioną wizytę. Dzień wcześniej otrzymasz wiadomość tekstową z przypomnieniem na zarejestrowany numer telefonu. Możesz także skorzystać z map, aby dokładnie określić lokalizację salonu. Po wykonaniu usługi firmy mogą dokonywać płatności za pośrednictwem aplikacji. Przedsiębiorca może przyjąć płatność mobilną lub wysłać rachunek SMS-em lub e-mailem. Po przetworzeniu płatności pieniądze pojawią się na koncie przedsiębiorcy w ciągu 5 dni.

Booksy Biz, aplikacja dla firm - czy warto. Cennik Booksy dla firm

Booksy dla firm pozwala firmom z branży zarządzać swoim systemem rejestracji online. Booksy Biz to świetny sposób dla salonów na pozyskanie nowych klientów. Booksy Biz pozwala fryzjerom i innym usługodawcom nie musieć odbierać telefonów w czasie pracy. Proces jest zautomatyzowany, co pozwala im jednocześnie zajmować się klientami i umawiać nowe wizyty. Booksy otwiera nowe możliwości dla firm. Rejestracja odbywa się poza godzinami otwarcia salonu. Dostęp do narzędzi marketingowych pozwala im lepiej zarządzać relacjami z klientami i promować swoją działalność.

Monopol na rynku rezerwacji Booksy jest liderem na rynku usług rezerwacji online dla branży kosmetycznej i zdrowotnej. Z ofert aplikacji korzystają mieszkańcy 17 krajów, co daje ponad 13 milionów użytkowników na całym świecie. Firma ma swoje biura na pięciu kontynentach, a miesięcznie za jej pośrednictwem umawianych jest ponad milion wizyt. Świadczy to o sukcesie twórców firmy i polskich przedsiębiorców. Booksy, polski startup założony przez Batorego, nie zwalnia tempa. W ostatnich miesiącach Booksy wręcz wykupuje konkurentów. Ostatnim nabytkiem była francuska firma Kiute. Batory powiedział, że była to jedna z największych inwestycji zagranicznych dokonanych przez Polskę. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że francuska firma została założona w 2014 roku i ma 10 000 salonów we Francji.

0 Komentarze