Aplikacja 6obcy. Czy ta ruletka na czacie jest warta wysiłku?

Udostępnij:

Czatowa ruletka działa w bardzo prosty sposób. Czatowa ruletka opiera się na rozmowie pomiędzy dwoma nieznajomymi. Gdy wyrazisz chęć nawiązania rozmowy z kimś innym, system losowo wybiera osobę, która szuka kontaktu z nieznajomym. Tematy rozmów można ustalać dowolnie. Zależy to od osób zainteresowanych. Rozmowę można zakończyć jednym kliknięciem. System losowo przydziela Ci nieznajomego, gdy szukasz kogoś do rozmowy, więc szanse na to, że spotkamy się ponownie, są niewielkie.

Interfejs aplikacji 6obcy

Nie oczekujmy zbyt wiele. 6obcy, mimo swojej popularności, jest stroną, która pozwala na czatowanie z nieznajomymi. Mimo że interfejs nie jest nowy, nie jest trudny w obsłudze. Na plus należy zaliczyć przejrzystość i funkcjonalność strony. Całość jest zaprojektowana w estetyczny sposób. Jest tylko stary. Wyjątkiem od reguły jest lista komentarzy. Dzięki niej użytkownicy mogą wyszukiwać swoich dawnych rozmówców. Komentarze zawierają zazwyczaj szczegóły z rozmowy, dzięki którym osoba szukająca może rozpoznać, że to o nią chodzi. Jeśli rozmowa była na tyle udana, że ktoś chciałby ponownie nawiązać kontakt z rozmówcą, 6obcy daje taką możliwość na swojej stronie.

Rozmowy są krótkie i słodkie

Większość rozmów kończy się po wymianie kilku listów. Nasz rozmówca zadaje pytanie KM. Po otrzymaniu odpowiedzi M kończy rozmowę. Takie rozmowy są częste. Ale gdy już przez nie przebrniesz, możesz spotkać interesujące osoby, które są otwarte na nawiązywanie kontaktów z nieznajomymi. Są to zazwyczaj osoby w wieku 16-23 lat, a przynajmniej za takie się podają, które z nudów odwiedzają sześć nieznajomych osób. Tematy ciągle się zmieniają i rzadko pozostają zbyt długo przy jednym temacie. Dominują tematy związane ze szkołą, grami i tematy egzystencjalne. Jeśli zabraknie Ci wątków, możesz skorzystać z wbudowanej opcji, która co minutę rysuje nowy temat. Dzięki temu możemy dyskutować o tym, co dzieje się za oknem, albo jak radzimy sobie z wampirami. Jeśli mamy szczęście spotkać kogoś kreatywnego, z poczuciem humoru, rozmowa może potoczyć się w wielu kierunkach, zapewniając rozrywkę.

Chat online

Nieprzyjemny rozmówca

Funkcja 6obcyumożliwia nam zgłaszanie niechcianych rozmówców. Nieprzyjaznego rozmówcę można zgłosić tylko w ciągu 30 sekund od rozpoczęcia rozmowy. Oznacza to, że możesz znaleźć się w sytuacji, w której dzwoniący wyśle kilka obraźliwych wiadomości i rozmowa się zakończy. Nic nie możesz zrobić. Choć nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, jest ona możliwa.

6obcy - aplikacja dla dorosłych

Na stronie głównej 6obcy widnieje informacja, że aplikacja jest dostępna dla osób powyżej 18 roku życia, a dla dzieci poniżej 13 roku życia za zgodą rodziców. Trudno jest ustalić, czy rodzic wyraził zgodę na korzystanie z portalu. Należy jednak pamiętać, że po drugiej stronie może znajdować się każdy. Aby dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie dzieci korzystających z Internetu, przeczytaj ten artykuł. Zaletą czatu w ruletce jest to, że nie wiesz, z kim rozmawiasz. Ważne jest, aby zachować ostrożność.

Niezobowiązujące rozmowy Jeśli szukasz anonimowego sposobu na nawiązanie z kimś kontaktu, możesz skorzystać z aplikacji 6obcy i podobnych. Można w nich rozmawiać o wszystkim i o niczym. Zapytaj kogoś, co u niego słychać, a potem przez chwilę ponarzekaj. Potem rozłącz się i zapomnij. 6 nieznajomych będzie bardzo pomocne w autobusie, pociągu lub na przystanku.

0 Komentarze